Állásajánlat

Jelenleg nem keresünk munkatársat, viszont, ha a későbbiekben szívesen kipróbálnád magadat nálunk, akkor feltétlenül küldd el az önéletrajzodat nekünk!

WANTED !!!!

Főként alkohol és egyéb nassolnivalók kiszállításával foglalkozunk. Éjszakai műszakba, diszpécser és futár munkakörbe keresünk munkatársat, részmunkaidőbe és teljes munkaidőbe is. (Majd később 2021. júliustól nappali műszakba is lehet jelentkezni)

Elvárások :
-Káros szenvedélyektől mentes legyél, mi is azok vagyunk.
-Önmagadra és a környezetedre légy igényes
-Megbízható, udvarias és pontos légy az ügyfelekkel és a munkatársaiddal
-Legyen saját járműved, amivel a munkádat tudod végezni
-Tartsd be a munkahelyi szabályokat

Ha ezeket nem tudod tartani, akkor ne is keress minket, mert gyorsan el fognak válni az útjaink, és nem szerenénk rabolni sem a te idődet, sem a sajátunkat.

Amit cserébe nyújtunk :
-Stabil munkahely
-Állatbarát hely
-Nincs idegbetegeskedés, csak szakértelem
-Kellemes munkakörülmények
-A fizetés a piaci átlag

Ha felkeltette az érdeklődésedet ez a lehetőség, akkor küldd el az önéletrajzodat az alkoholhazhozszallitas@gmail.com-ra!
Az önéletrajzban mindenképpen legyen : (Ezekkel az információkkal könnyebben meg tudjuk találni a mindkettőnk számára legmegfelelőbb együttműködési formát. )
-Arcos fotó - nem kaputelefonnal fotózva
-Születési Dátum, név
-Mobiltelefonos elérhetőség
-Van-e már tapasztalatod ezekben a munkakörökben
-Milyen munkaidőben szeretnél dolgozni,
-Rövid, közép, vagy hosszú távon gondolkodsz
-Vannak-e esetleg olyan elképzeléseid, amit mindenképpen figyelembe kell vennünk, ha együtt szeretnénk működni a jövőben
-Beszélj magadról valamit.  Én pl. szeretem a macskákat, szabad időmben szeretek kézműveskedni, és ha megkívánom a csokit, akkor inkább proteinszeletet eszek :))